درباره ما

به طور خلاصه، «گیم رنتر فروشگاه آنلاین اجاره بازی‌ کنسول، گیم برد و لوازم جانبی مرتبط با دنیای بازی است».

اما اهداف، برنامه‌ها و ماهیت ما را نمی‌توان در همین یک جمله جا داد.


گیم رنتر از کجا و برای چه شروع شد؟

تیم ما از گیمرهای ایرانی‌ای تشکیل شده که از مهر ماه سال ۹۷ و با هدف‌ تشکیل بزرگ‌ترین آرشیو بازی در ایران گرد هم آمدند.

گیم رنتر همچنین خواستار بهره‌گیری از دانش و فناوری متخصصان داخلی حوزه در راستای ایجاد بزرگ‌ترین شبکه‌ی بازیکن‌ها و بازی سازهای ایرانی است. لذا در همین راستا، علاوه بر گسترش هر چه بیشتر محصولات موجود در آرشیو خود، از هیچ فرصتی برای بهبود وضعیت صنعت گیمینگ در ایران نیز چشم پوشی نخواهد کرد.


چشم انداز گیم رنتر برای آینده


فروشگاه آنلاین اجاره بازی کنسول و گیم برد ما فرهنگ‌سازی در حوزه لیزینگ، اجاره و یا رنت محصولات سرگرمی را یکی از اهداف اصلی خود قرار داده است.

ما تلاش خواهیم کرد که در کنار افزایش تنوع محصولات‌مان، دسترسی گیمرها و بازی دوستان ایرانی به خدمات اجاره بازی کنسول و گیم برد را نیز بهبود بخشیده و کل فرآیند کرایه را به امری آسان و لذت بخش تبدیل کنیم.

اما همان‌طور که پیش‌تر هم به آن اشاره شد، این تنها چشم انداز ما نبوده و گیم رنتر در کنار گیمرهای ایرانی و برای گیمرهای ایرانی دست به اقدامات گسترده‌ای خواهد زد (گوش به زنگ خبرهای تازه باشید!).

برخی از اهداف کوتاه و بلند مدت ما:

● ایجاد بزرگ‌ترین آرشیو بازی کشور

● ارتقای سطح فرهنگی در حوزه اجاره و رنت محصولات حوزه سرگرمی

● سرمایه گذاری در حوزه بازی سازی و حمایت از تولیدکنندگان و بازی سازان داخلی

● ورود به حوزه تولید محصولات سرگرمی اختصاصی

● و...

رسالت رسانه‌ای گیم رنتر

از آنجایی که بازیکن‌های ایرانی در برخی موارد برای دسترسی به اخبار و اطلاعات بروز دنیای بازی و سرگرمی با مشکل مواجه می‌شوند، تیم تحریریه‌ی ما با تهیه و تنظیم مطالبی در خصوص نقد و بررسی و اخبار مرتبط با این حوزه، تلاش دارد تا نقش رسانه‌ای خود در برابر کاربران گیم رنتر را به نحو احسن ایفا کند.

همه‌ی مطالب منتشر شده روی وب سایت و شبکه‌های اجتماعی گیم رنتر به طور کاملا اختصاصی برای مخاطبان این وب سایت تهیه شده و از هیچ منبع دیگری کپی برداری نشده‌اند.

هدف از چنین رویکردی نیز احترام به شعور و سلیقه‌ی مخاطب در کنار کمک به بخش رسانه‌ای حوزه بازی و سرگرمی در ایران است.

به وسعتِ کل ایران: گیم رنتر بزودی به شهر شما خواهد رسید


گرچه در حال حاضر خدمات آنلاین اجاره بازی گیم رنتر تنها در استان تهران قابل دسترسی است، اما به عنوان یکی از مقاصد مهم گیم رنتر، تیم ما خیلی زود مقدمات فعالیت در سایر استان‌ها و شهرستان‌های ایران را آغاز کرده وخدمات‌مان را در کمال خرسندی به کاربران عزیز در سر تا سر کشور ارائه خواهد کرد.

ما معتقد به فرهنگ اجاره هستیم

شاید با خواندن این مطلب به ذهن شما هم خطور کرده باشد که اصلا چرا کسی باید بازی کنسول و گیم برد کرایه کند؟

خب جالب است بدانید که این سوال برای ما جدید نیست و حتی در مقاله‌ای اختصاصی با عنوان «چرا اجاره بازی هوشمندانه است؟» سعی کردیم که جواب را برای مخاطبان‌مان توضیح دهیم.

اما اگر وقت و حوصله کافی برای مطالعه یک مقاله دیگر را ندارید، جواب‌تان را (به طور خلاصه) همین پایین پیدا خواهید کرد.


۱. کرایه بازی قدرت و دقت خرید شما را بالا می‌برد


بالا رفتن قیمت بازی‌ها و گیم بردها طی سال‌های اخیر باعث کاهش قدرت خرید خیلی از بازیکن‌ها شده و عده‌ی بسیاری سبد خریدشان را با دقت خیلی بیشتری پر می‌کنند.

اما اجاره بازی کنسول و گیم برد دقیقا همین‌جا به کمک آمده و با ایجاد فرصت آزمون و خطا به مصرف کننده این امکان را می‌دهد که تیر خود را ۱۰۰٪ به هدف زده و تنها محصولی را بخرد که واقعا از جذابیت و گیرایی‌اش مطمئن است.


۲. فرهنگ کرایه نوید تنوع انتخاب را می‌دهد


اگر می‌خواهید مانند یک گیمر حرفه‌ای تمام عناوینی که در هر کاه منتشر می‌شوند را بازی کرده و در جریان تحولات صنعت گیمینگ بمانید، «کرایه» بهترین راه ممکن است.

با صرف هزینه‌ای معقول شما قادر خواهید بود که یک اتاق بازی مجازی برای خود داشته و هر لحظه که تکایل داشتید جدیدترین بازی‌های کنسولی و رو میزی را به خانه خود دعوت کنید.


۳. محدودیت زمانی گاهی بهترین اتفاق ممکن است


اگر امشب مهمانی داشته باشید و همه اهل FIFA و بازی‌های رو میزی مثل Monopoly باشند چه کار می‌کنید؟

دست به جیب شده و برای همین یک شب چیزی حدود یک میلیون خرج می‌کنید که این بازی‌ها را خریده و مهمان‌ها را راضی کنید؟

ما گیم رنتری‌ها ایده بهتری داریم. شما می‌توانید هر دو بازی را از سلیت ما کرایه کرده و با یک دهم هزینه‌ی قبلی، هم مهمان‌ها را خوشحال کنید، هم شبی پر از سرگرمی داشته باشید و هم به جیب‌تان فشار وارد نکرده باشید.


۴. سرعت و کیفیت سرلوحه فعالیت‌های ماست


فرهنگ کرایه برای ما بسیار جدی است و برای اینکه شما بهترین تجربه را از سفارش خود داشته باشید، علاوه بر اتوماتیک کردن کل مراحل ثبت سفارش، همه‌ی محصولات‌مان را به شکل مرتب از نظر کیفی بررسی و بروزرسانی می‌کنیم.

به همین دلیل همه‌ی سفارشات گیم رنتر با هدف راضی نگه داشتن مشتری، بر طرف کردن نیاز او و ارائه حرفه‌ای‌ترین خدمات از فروشگاه خارج می‌شوند.


شرایط و قوانین اجاره بازی از گیم رنتر


در حال حاضر می‌توانید قوانین و مقررات اجاره از سایت ما را در یک صفحه‌ی مجزا مطالعه کنید.

اما مهم‌ترین اصل گیم رنتر در این خصوص، اصلِ اعتمادِ دو طرفه میان ما و شما همراهان عزیز است.

همان‌طور که اشاره کردیم، وب سایت ما بر خلاف جریان قالب در ایران، سعی دارد که مراحل کرایه و تحویل بازی و گیم برد را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه برای مشتریان به سرانجام برساند.

بنابراین مهم‌ترین درخواست ما نیز (بیش از هر چیز دیگری) امانت داری و همکاری شما گیم رنتری‌ها با تیم ماست.

با امید به مفید واقع شدن خدمات گیم رنتر برای همه‌ی شما عزیزان؛ و سپاس از مطالعه‌ی این مطلب.