درخواست بازی

درخواست بازی از گیم رنتر

اگر بازی مورد نظرتان را در بخش «اجاره بازی کنسول» یا «اجاره گیم برد» پیدا نکردید، لطفا ابتدا به قسمت پایینی سایت مراجعه کرده و «لیست بازی‌های بیشتر» را نیز برای پیدا کردن عنوان مد نظرتان بررسی کنید. اما به هر حال، اگر همچنان آن را نیافتید، با توجه به مراحل زیر، درخواست‌تان را ثبت کنید تا تیم گیم رنتر در اولین فرصت این عنوان را به آرشیو خود اضافه کند.

· درخواست‌تان را به ایمیل info@gamerenter.ir ارسال نمایید.

· لطفا در بخش موضوع یا Subject ایمیل خود، عبارت «درخواست بازی» را قید کنید.

· در حال حاضر درخواست بازی و گیم برد صرفا از طریق ایمیل امکان پذیر است. پس از ارسال پیشنهادات خود در محیط‌های غیر مرتبط خودداری نمایید؛ چرا که مورد بررسی قرار نخواهند گرفت.

· توجه داشته باشید که اطلاعات و نام بازی را به شکل صحیح وارد کرده و اگر لازم می‌دانید، توضیحات ضروری در رابطه با نسخه‌ی مورد نظرتان را نیز برایمان بنویسید.

· شما می‌توانید درخواست‌تان را برای کنسول‌های PlayStation 4، Xbox One و Nintendo Switch ثبت کرده و یا گیم برد (بازی رومیزی) مورد علاقه‌تان را از ما بخواهید. البته درخواست‌های کاربران در بخش لوازم جانبی یا Accessories نیز توسط تیم گیم رنتر بررسی می‌شود.

· اگر ایمیل شما حاوی درخواست مشخصی نبوده و صرفا می‌خواهید پیشنهاد یا انتقادی ارائه دهید، لطفا در موضوع ایمیل‌تان از عبارات «انتقاد» و «پیشنهاد» استفاده کرده و یا از قسمت صندوق انتقادات که در پایین وب‌سایت قابل مشاهد است، نظرات ارزشمندتان را برایمان ارسال کنید.

· بازی‌ها و گیم بردهایی که بیشترین درخواست را داشته باشند در اولویت جدول گیم رنتر قرار داده خواهند شد.

· شما می‌توانید به هر تعداد که تمایل دارید، بازی و گیم برد را در یک ایمیل درخواست کنید. اما بخاطر داشته باشید که ارسال آن‌ها در ایمیل‌های جداگانه امکان بررسی‌شان را آسان‌تر خواهد کرد.

پیشاپیش از همه‌ی گیم رنتری‌هایی که درخواست بازی خود را ثبت کرده‌اند سپاس‌ گذاریم. گیم رنتر تلاش دارد که آرشیو بازی و سرگرمی خود را به بهترین نحو ممکن گسترش داده و روز به روز عناوین جدیدتری را به آن بی‌افزاید. لذا از همه شما عزیزان که با پیشنهادات خود ما را در رسیدن به این هدف یاری می‌کنید، ممنونیم.